  SMCJ16CA Datasheet PDF File
For SMCJ16CA Found Datasheets File :: 19+       Page :: | <1> | 2 |
    Micro Commercial Components, Corp.
Description TVS 1500W 18V UNIDIRECT SMC 1500 W, UNIDIRECTIONAL, SILICON, TVS DIODE, DO-214AB
TVS 1500W 78V BIDIRECT SMC 1500 W, BIDIRECTIONAL, SILICON, TVS DIODE, DO-214AB
TVS 1500W 48V BIDIRECT SMC 1500 W, BIDIRECTIONAL, SILICON, TVS DIODE, DO-214AB
TVS 1500W 58V BIDIRECT SMC 1500 W, BIDIRECTIONAL, SILICON, TVS DIODE, DO-214AB
TVS 1500W 9.0V BIDIRECT SMC 1500 W, BIDIRECTIONAL, SILICON, TVS DIODE, DO-214AB
TVS 1500W 16V BIDIRECT SMC 1500 W, BIDIRECTIONAL, SILICON, TVS DIODE, DO-214AB
TVS 1500W 26V UNIDIRECT SMC 1500 W, UNIDIRECTIONAL, SILICON, TVS DIODE, DO-214AB
TVS 1500W 7.0V UNIDIRECT SMC
TVS 1500W 130V UNIDIRECT SMC
File Size 221.64K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
http://
DIODES[Diodes Incorporated]
Description    1500W SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR