  RSS1202J Datasheet PDF File
For RSS1202J Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
    KOA Speer Electronics,Inc.
Description RESISTOR, METAL OXIDE FILM, 1 W, 5 %, 200 ppm, 2000 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, METAL OXIDE FILM, 2 W, 5 %, 200 ppm, 36 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, METAL OXIDE FILM, 2 W, 5 %, 200 ppm, 36000 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, METAL OXIDE FILM, 2 W, 5 %, 200 ppm, 3600 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, METAL OXIDE FILM, 2 W, 2 %, 200 ppm, 36000 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, METAL OXIDE FILM, 2 W, 5 %, 200 ppm, 360 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, METAL OXIDE FILM, 2 W, 2 %, 200 ppm, 3600 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, METAL OXIDE FILM, 2 W, 2 %, 200 ppm, 36 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED
RESISTOR, METAL OXIDE FILM, 2 W, 2 %, 200 ppm, 360 ohm, THROUGH HOLE MOUNT AXIAL LEADED