  RFM18N08 Datasheet PDF File
For RFM18N08 Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
    INTERSIL[Intersil Corporation]
Part No. RFP18N10 RFM18N08 RFM18N10 RFP18N08
Description 18A/ 80V and 100V/ 0.100 Ohm/ N-Channel Power MOSFETs
18A, 80V and 100V, 0.100 Ohm, N-Channel Power MOSFETs