  BZX84C16 Datasheet PDF File
For BZX84C16 Found Datasheets File :: 59+       Page :: | <1> | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
    Zibo Seno Electronic En...
Part No. BZX84C16CC
Description Silicon Planar Zener Diodes
File Size 128.46K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Diode Semiconductor Kor...
Part No. BZX84C16CC
Description SILCON PLANAR ZENER DIODES
File Size 343.13K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
    BZX84B10-G BZX84C15-G BZX84B18-G BZX84C16-G
Vishay Siliconix
Part No. BZX84B10-G BZX84C15-G BZX84B18-G BZX84C16-G
File Size 121.75K  /  8 Page
    BZX84C16VLT116
ROHM
Part No. BZX84C16VLT116
Description Zener Diode
File Size 331.79K  /  6 Page
Diodes Incorporated
Diodes, Inc.
Description 350mW SURFACE MOUNT ZENER DIODE
surface mount silicon Zener diodes 3 V, 0.35 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
surface mount silicon Zener diodes 16 V, 0.35 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
surface mount silicon Zener diodes 3.3 V, 0.35 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
10 V, 0.35 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE