  90MT120K Datasheet PDF File
For 90MT120K Found Datasheets File :: 2+       Page :: | <1> |
    90MT100KPBF 90MT120KPBF 90MT140KPBF 90MT160KPBF 90MT80KPBF
Vishay Siliconix
Part No. 90MT100KPBF 90MT120KPBF 90MT140KPBF 90MT160KPBF 90MT80KPBF
Description Three Phase Bridge (Power Modules), 90/110 A
File Size 129.26K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
IRF[International Rectifier]
International Rectifier, Corp.
Description 3 PHASE, 110 A, 1400 V, SILICON, BRIDGE RECTIFIER DIODE
1200V 3 Phase Bridge in a INT-A-Pak package
1600V 3 Phase Bridge in a INT-A-Pak package
1000V 3 Phase Bridge in a INT-A-Pak package
1400V 3 Phase Bridge in a INT-A-Pak package
800V 3 Phase Bridge in a INT-A-Pak package
THREE PHASE BRIDGE
CAP 3300PF 100V 100V X7R RAD.20 .20X.20 BULK P-MIL-PRF-39014 三相桥式
3 PHASE, 90 A, 1200 V, SILICON, BRIDGE RECTIFIER DIODE