  300U060A Datasheet PDF File
For 300U060A Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
    IRF[International Rectifier]
International Rectifier, Corp.
Description    STANDARD RECOVERY DIODES
50V 300A Std. Recovery Diode in a DO-205AB (DO-9)package
400V 300A Std. Recovery Diode in a DO-205AB (DO-9)package
800V 300A Std. Recovery Diode in a DO-205AB (DO-9)package
100V 300A Std. Recovery Diode in a DO-205AB (DO-9)package
1000V 300A Std. Recovery Diode in a DO-205AB (DO-9)package
600V 300A Std. Recovery Diode in a DO-205AB (DO-9)package
200V 300A Std. Recovery Diode in a DO-205AB (DO-9)package