IIRFR9N20D - N-Channel MOSFET Transistor
IIRFR9N20D_8973095.PDF Datasheet
 Full text search : N-Channel MOSFET Transistor
 Product Description search : N-Channel MOSFET Transistor
 Related Part Number
PART Description Maker
IRFP040 IRF9622 IRF9612 IRFP362 IRFP343 TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 350V V(BR)DSS | 8.4A I(D) | TO-247AC
TRANSISTOR | MOSFET | P-CHANNEL | 200V V(BR)DSS | 1.5A I(D) | TO-220AB 晶体管| MOSFET的| P通道| 200伏五(巴西)直| 1.5AI(四)| TO - 220AB现有
TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 400V V(BR)DSS | 20A I(D) | TO-247
TRANSISTOR | MOSFET | P-CHANNEL | 200V V(BR)DSS | 900MA I(D) | TO-220AB