3DD13009K -    isc Silicon NPN Power Transistor
3DD13009K_8898683.PDF Datasheet
 Full text search :    isc Silicon NPN Power Transistor
 Product Description search :    isc Silicon NPN Power Transistor
 Related Part Number
PART Description Maker
8.2 V, 0.8 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE HERMETIC SEALED, GLASS, SM, 2 PIN
8.2 V, 0.5 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE HERMETIC SEALED, GLASS PACKAGE-2
6.2 V, 0.8 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE HERMETIC SEALED, GLASS, SMS, 2 PIN
6.2 V, 0.8 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE HERMETIC SEALED, GLASS, SM, 2 PIN
6.2 V, 0.5 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE HERMETIC SEALED, GLASS PACKAGE-2
130 V, 0.8 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
68 V, 0.8 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
160 V, 0.8 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
22 V, 0.8 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
56 V, 0.5 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
27 V, 0.8 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
7.5 V, 0.8 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
190 V, 0.8 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
110 V, 0.8 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
120 V, 0.5 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
150 V, 0.8 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
24 V, 0.8 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
2.7 V, 0.5 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
5.6 V, 0.8 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
5.1 V, 0.8 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
47 V, 0.8 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
33 V, 0.8 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
28 V, 0.8 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
24 V, 0.5 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
36 V, 0.8 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
2.5 V, 0.8 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
43 V, 0.8 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE