  SMBJ22CA Datasheet PDF File
For SMBJ22CA Found Datasheets File :: 23+       Page :: | <1> | 2 | 3 |
    Micro Commercial Components, Corp.
Description TVS 600W 78V UNIDIRECT SMB 600 W, UNIDIRECTIONAL, SILICON, TVS DIODE, DO-214AA
TVS 600W 78V BIDIRECT SMB 600 W, BIDIRECTIONAL, SILICON, TVS DIODE, DO-214AA
TVS 600W 26V BIDIRECT SMB 600 W, BIDIRECTIONAL, SILICON, TVS DIODE, DO-214AA
TVS 600W 170V UNIDIRECT SMB 600 W, UNIDIRECTIONAL, SILICON, TVS DIODE, DO-214AA
TVS 600W 22V BIDIRECT SMB 600 W, BIDIRECTIONAL, SILICON, TVS DIODE, DO-214AA
TVS 600W 33V UNIDIRECT SMB 600 W, UNIDIRECTIONAL, SILICON, TVS DIODE, DO-214AA
TVS 600W 130V UNIDIRECT SMB 600 W, UNIDIRECTIONAL, SILICON, TVS DIODE, DO-214AA
TVS 600W 100V BIDIRECT SMB 600 W, BIDIRECTIONAL, SILICON, TVS DIODE, DO-214AA