  SMBJ33CA Datasheet PDF File
For SMBJ33CA Found Datasheets File :: 22+       Page :: | 1 | 2 | <3> |
Rectron Semiconductor
Littelfuse, Inc.
LITTELFUSE[Littelfuse]
http://
Description 3.3V ECL 2-Input Differential AND/NAND; Package: SOIC-8 Narrow Body; No of Pins: 8; Container: Rail; Qty per Container: 98
5V ECL 1:9 Differential Clock Driver; Package: 28 LEAD PLCC; No of Pins: 28; Container: Rail; Qty per Container: 37
3.3V ECL Divide by 4 Divider; Package: TSSOP 8 3.0x3.0x0.95 mm; No of Pins: 8; Container: Rail; Qty per Container: 100 硅雪崩二极管- 600W表面贴装瞬态电压Supressors
Silicon Avalanche Diodes - 600W Surface Mount Transient Voltage Supressors 硅雪崩二极管- 600W表面贴装瞬态电压Supressors
3.3V / 5V Triple ECL Input to LVPECL/PECL Output Translator; Package: TSSOP 20 LEAD; No of Pins: 20; Container: Tape and Reel; Qty per Container: 2500
3.3V ECL Dual Differential Data and Clock D-Type Flip-Flop with Set and Reset; Package: SOIC-20 WB; No of Pins: 20; Container: Rail; Qty per Container: 38
3.3V ECL Quad Differential Receiver; Package: SOIC-20 WB; No of Pins: 20; Container: Tape and Reel; Qty per Container: 1000
3.3V ECL 1:5 Clock Distribution Chip; Package: SOIC-20 WB; No of Pins: 20; Container: Tape and Reel; Qty per Container: 1000
Power Rectifier; Current Rating:1A; Mounting Type:Through Hole; Package/Case:DO-26
5V ECL 6-Bit 2:1 Mux-Register; Package: 28 LEAD PLCC; No of Pins: 28; Container: Rail; Qty per Container: 37
3.3V Differential LVPECL to LVTTL Translator; Package: TSSOP 8 3.0x3.0x0.95 mm; No of Pins: 8; Container: Tape and Reel; Qty per Container: 2500