    16TTS08S 16TTS08STRL 16TTS08STRR 16TTS16STRR 16TTS12S 16TTS12STRL 16TTS12STRR 16TTS..S
IDEC, Corp.
International Rectifier, Corp.
Part No. 16TTS08S 16TTS08STRL 16TTS08STRR 16TTS16STRR 16TTS12S 16TTS12STRL 16TTS12STRR 16TTS..S
Description Dual/Triple Ultra-Low-Voltage SOT23 &#181;P Supervisory Circuits 12000A条相控制可控硅的一D2 - PAK封装
800V 10A Phase Control SCR in a D2-Pak package
1600V 10A Phase Control SCR in a D2-Pak package
1200V 10A Phase Control SCR in a D2-Pak package
CAT5E 350MHZ PATCH CORD, 10 FT BEIGE
SURFACE MOUNTABLE PHASE CONTROL SCR 表面贴装相位控制可控
File Size 108.58K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
IRF[International Rectifier]
Description SURFACE MOUNTABLE PHASE CONTROL SCR
PHASE CONTROL SCR TO-220 FULLPAK
File Size 98.39K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
    16TTS08SPBF 16TTS12SPBF 16TTS12STRLPBF 16TTS12STRRPBF 16TTS08STRLPBF 16TTS08STRRPBF
Vishay Siliconix
Part No. 16TTS08SPBF 16TTS12SPBF 16TTS12STRLPBF 16TTS12STRRPBF 16TTS08STRLPBF 16TTS08STRRPBF
Description Surface Mountable Phase Control SCR, 16 A